Média

Rozhovor v investičním speciálu deníku Právo

Dne 4. května 2024 vyšel v investičním speciálu deníku Právo rozhovor se Slávkou Krátkou. V rozhovoru malířka Krátká hovořila o uplynulém roce 2023, své nedávné výstavě v Barceloně a nových limitovaných autorských tiscích. Poprvé také promluvila o své nadcházející výstavě ve Výstavní síni Mánes, která návštěvníkům představí jak její obrazy, tak obrazy herce a malíře Josefa Hlinomaze.

hhh

Bez názvu_3

Rozhovor v Reflexu

V prosinci 2024 vyšel rozhovor v týdeníku Reflex ve speciálním dvojčísle.

 IMG_6572

Rozhovor v živém vysílání CNN Prima NEWS z Galerie Slávky Krátké

Na začátku prosince proběhl rozhovor se Slávkou Krátkou v rámci živého vysílání CNN Prima NEWS. Rozhovor se uskutečnil v Galerii Slávky Krátké s moderátorkou Markétou Křivánkovou a Slávka Krátká promluvila například o tom, jaké bylo splnit si sen a stát se malířkou až v padesáti letech, jakou roli hrál v její kariéře její manžel Lubomír Krátký nebo kde čerpá inspiraci pro své obrazy.

 Rozhovor můžete zhlédnout: 

 

Reportáž z výstavy v Mánesu na TV Prima v pořadu Showtime

26.. září 2023 byla odvysílaná reportáž z vernisáže Slávky Krátké v Mánesu v pořadu Showtime na TV Prima. Reportáž moderovala Daniela Révai a objevil se v ní také moderátor vernisáže Miroslav Táborský.   

Reportáž můžete zhlédnout zde:    Rozhovor v investičním speciálu deníku Právo

Dne 15. dubna 2023 vyšel v investičním speciálu deníku Právo rozhovor se Slávkou Krátkou. Rozhovor se týkal aktuálního tématu inflace a s ní spojených investic do umění nebo dosud největší plánované výstavy malířky ve výstavní síni Mánes. Deník Právo si můžete koupit již dnes ve všech novinových stáncích.

IMG_7394

Rozhovor pro CNN Prima News

Slávka Krátká poskytla otevřený rozhovor pro CNN Prima News, ve kterém hovořila o své tvorbě, inspiraci, o tom, jaké to pro ni bylo začít uměleckou kariéru v padesáti letech a co pro ni znamenalo vystavovat svá díla v Americe či v Asii. 

 IMG_7392

Rozhovor si můžete přečíst zde:    

Rozhovor pro Novinky.cz o chystané výstavě v Hong Kongu

Slávka Krátká poskytla rozhovor pro Novinky.cz o své chystané výstavě v Hong Kongu, své dosavadní umělecké cestě a úspěších v zahraničí.

 IMG_7387

Rozhovor si můžete přečíst zde:    

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet