Aktuality

Pozvánka na vernisáž v Barceloně

Ráda bych Vás všechny pozvala na mojí vernisáž 🎨 naivního umění v Port Gallery v Barceloně. Slavnostní opening se uskuteční 19.4. od 19:00. Sama do Barcelony dorazím. Moc se na vás těším. Slávka Krátká ♥️

Adresa Port Gallery: Josep Anselm Clavé 13.

Celá výstava potrvá od 17.4 - 23.4. 2024.

(video pozvánka ve španělštině - youtube: https://youtube.com/shorts/P-25SeO-70E?si=9TUWjI859PSjOW5b)

 

Vánoční soutěž o autorské tisky

V rámci nadcházejících vánočních svátků se Slávka Krátká rozhodla uspořádat soutěž o limitovanou edici jejích vlastnoručně podepsaných autorských tisků.

Soutěž probíhá na Instagramu pod profilem @kratkaslavka a na Facebookovém účtu pod profilem Slávka Krátká. Mimojiné je možné zúčastnit se soutěže také osobně v Galerii Slávky Krátké. Další informace jsou k dispozici na jednotlivých sociálních sítích nebo v Galerii Slávky Krátké.

*Soutěž byla již ukončena*Pozvánka na vernisáž v Mánesu

Malířka Slávka Krátká vás spolu s moderátorem Miroslavem Táborským srdečně zve na svoji dosavadně největší výstavu ve Výstavní síni Mánes. Výstava potrvá od 22.9. do 24.9. a otevřena bude od 8:30 do 18:30. Slavnostní zahájení vernisáže proběhne v pátek 22.9. od 19:00. Těšit se také můžete na vystoupení kvarteta Harp Rock Můra, lahodné jídlo a víno. Moc se na Vás všechny těšíme.

Návštěva herečky Alice Bendové v galerii Slávky Krátké

V červnu se česká herečka Alice Bendová setkala se Slávkou Krátkou v její galerii a odnesla si domů svůj vysněný obraz. Paní Bendové chceme mockrát poděkovat za milou návštěvu a doufáme, že jí obrázek rozzáří domov tak, jako ona rozzářila naší galerii.

Setkání Slávky Krátké a Alice Bendové

Setkání_Slávky_Krátké_a_Alice_Bendové_(1)

Naivní umění v ulicích hlavního města Prahy

Obrazy Slávky Krátké rozzářily ulice hlavního města Prahy. 

Odkaz na video:

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet